Далекомір Hawke Frontier LRF 2300 10x42 Green (38615)

0
Код товара: 462156-15
Артикул: SVA-930231
60 299 грн
Нашли дешевле ?

 Далекомір Hawke Frontier LRF 2300 10x42 Green (38615) об'єднав найкращі переваги далекомірів Hawke, такі як багатофункціональність, висока якість оптики, водозахист по стандарту IPX7. Для зручності використання далекомір скомпоновано з біноклем в один надійний прилад. Додатково, далекомір отримав збільшену дистанцію вимірювання до 2300 метрів, також сучасний OLED дисплей із підсвіткою. Це один із найбільш функціональних далекомірів, що має різні режими вимірювання дистанції та кутів, які найбільш затребувані мисливцями. Крім функціональності варто відзначити і високу точність на всій дистанції вимірів і чудове центрування лазерного променя. Легкий та міцний магнієвий корпус вкритий гумовим покриттям із дрібною профільованою накаткою, забезпечує міцний хват. Для точного наведення на ціль далекомір має десятикратне збільшення.


Особливості далекоміра:

  • Дисплей: з підсвічуванням OLED (6 рівнів яскравості).
  • Одиниці виміру: метри/ярди.
  • Режим енергозбереження (якщо далекомір не використовується більше 15 секунд - він вимикається).

Режими вимірювання:

  • STANDARD - для вимірювання реальної дистанції до об'єкта у просторі, без урахування ухилу. У цьому режимі на дисплеї не відображаються додаткові піктограми.
  • RAIN - для вимірювання реальної дистанції до об'єкта у просторі під час дощу, без урахування ухилу. Ігнорування інтерференції падаючих крапель дощу. Дистанція вимірювань має перевищувати 30 м (33 ярди). У цьому режимі відображається піктограма хмари.
  • HUNT - для вимірювання реальної дистанції до об'єкта у просторі під час полювання, без урахування ухилу. Ігнорування інтерференції, що виникає при проходженні лазерного променя через траву та дрібні кущі. Цей режим корисний для виміру дистанції до великих цілей, як наприклад олень, що переміщається серед кущів, дерев і трави. У цьому режимі відображається піктограма оленя у кухлі.
  • HD (Horizontal Distance) - для виміру дистанції до об'єкта по горизонталі (проекції реальної дистанції на горизонтальну поверхню). Дуже корисно, що в даному режимі одночасно відображається реальна дистанція до об'єкта та її проекція на горизонтальну вісь. Такий режим необхідний для обліку траєкторії падіння кулі при полюванні в горах, коли ведеться стрілянина під великим кутом до горизонту. У цьому режимі відображається знак кута з написом HD.
  • ANGLE - для вимірювання кута між лінією спрямованої на ціль та її проекцією на горизонтальну площину, на якій знаходиться далекомір. Дуже корисно, що разом з відображенням кута на дисплеї показано реальну дистанцію до об'єкта в просторі. У цьому режимі відображається піктограма кута.
  • BRIGHTNESS - Цей режим використовується для зміни яскравості підсвічування дисплея OLED. Дисплей має 6 рівнів яскравості для зручності використання в денний та нічний час доби. У цьому режимі відображаються всі піктограми.

Особливості оптичної системи:

Phase Correction - це спеціальне фазорегулююче покриття, яке наноситься на одну з поверхонь призменої обертової системи у вигляді найтонших шарів. Фазова корекція необхідна виключно для оптичної системи Roof, оскільки, проходячи через таку призму, світловий потік розкладається на два паралельні пучки світлових хвиль, виникає позафазове зміщення на половину довжини світлової хвилі, що призводить до зменшення роздільної здатності зображення, а також зниження контрастності. Phase Correction коригує це усунення. Як результат - зображення максимально чітке та контрастне. Вартість такого покриття дуже висока, а процес нанесення вимагає прецизійної точності, тому таке технологічне ускладнення можуть дозволити собі лише відомі виробники оптики. Сьогодні без фазокоректуючого покриття практично немислима конструкція сучасного високоякісного оптичного приладу призмової системи Roof.

Fully Multi-Coated - повне багатошарове широкосмугове просвітлення оптики Hawke забезпечує однаково високу світлопропускну здатність у всьому видимому спектрі та сприяє високій контрастності та кольоропередачі в природних тонах.

 BAK4 (барієвий крон) - особливий вид оптичного скла, який використовується для виготовлення призм оптичних приладів. Цей матеріал має нижчий коефіцієнт дисперсії (розсіювання світла), ніж скла, що використовуються для бюджетних моделей. Як наслідок - помітно знижується хроматична аберація (райдужна оболонка на різких межах переходу від темного до світлого). Крім того, чітко визначений показник заломлення світла дозволяє уникнути віньєтування (явлення урізання світлового пучка по краях), що забезпечує рівномірно світле зображення по всьому полю зору.

 Water Repellent Coating - це спеціальне гідрофобне покриття об'єктива, яке наноситься на зовнішні поверхні лінз. Таке покриття захищає лінзи від будь-якого скупчення на них води (дощ, сніг, туман, бризки або безпосереднє занурення), а також від скупчення бруду, розчиненого у воді. Достатньо просто інтенсивно струсити бінокль після використання у вологих умовах, і краплі води будуть видалені із зовнішньої поверхні лінз. Це дозволить використовувати прилад в екстремальніших умовах і зберегти при цьому повну функціональність оптики.

 Anti-reflection - багатошарове покриття антивідблиску лінз, дозволяє досягти максимального світлопропускання і чіткості картинки.

 Waterproof - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи під час занурення в рідину протягом 3 хвилин на глибину 1,5 метра. Статичний тиск рідини на глибині 1,5 метра не завдасть приладу жодної шкоди і не вплине на його функціональність. Такій оптиці погодні умови не страшні.

  Fogproof - означає, що корпус зсередини заповнений сухим азотом N2, що не допускає конденсації вологи на внутрішніх поверхнях при градієнті температур, відсутня запотівання зсередини, а отже, не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (в даному випадку азотом N2), який не містить у своєму складі парів води та не конденсується.

Корпуси біноклів, виконані з магнієвого сплаву, вважаються на даний момент найнадійнішими і високоякісними і відрізняються високою точністю обробки, що завжди позитивно відбивається не тільки на зовнішньому вигляді приладу, але і як кінцеве складання. Оптика в таких корпусах послужить протягом максимально тривалого часу. Порівняно мала вага магнію і твердість у сплавах дозволяє його використовується в різних галузях промисловості з підвищеними вимогами до експлуатаційних характеристик.

 Patented Prism System with Beam Split Coating. Технологія нанесення спеціального покриття на призму для розподілу променя на два напрями. Використовується в оптичних системах лазерних далекомірів.

Тип лазера Напівпровідниковий лазер 905 нм
Збільшення 10х
Діаметр об'єктива 42 мм
Просвітлення на лінзах Повне багатошарове просвітлення (Fully Multi coated)
Мінімальна вимірювана відстань 10 м
Штрихкод 5054492386154
Живлення Батарейка CR2 3V (у комплекті)
Діаметр вихідної зіниці 4.2 мм
Комплектація Далекомір М'який нейлоновий кейс для транспортування Захисний чохол Ремінець для транспортування Захисні кришки окулярів та об'єктиву Широкий нашийний ремінь з неопрену Батарея CR2 3V Серветка для протирання оптики
Максимальна відстань, що вимірюється 2300 м
Фактор сутінків 20.49
Точність виміру +/- 1 м
Габарити 178 x 138 x 44 мм
Діапазон робочих температур Від -10 по +40 ºС
Поле зору на 1000 м 115 м
Тип призми Roof
Реальний кут зору
Стульчики для кормления
Страна-производитель товара Китай
Вес 1048 г
Дополнительные характеристики Тип скла призм BAK4. Лінзи: з повним багатошаровим (Fully Multi Anti-Reflective coated) покриттям антивідблиску Оправи окулярів: поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями Регулювання міжосьового відстані, мм: 58 – 78 Корекція діоптрію: +5/-5
Страна регистрации бренда Великобританія
Гарантия 12 місяців

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Отзывы о магазине Все отзывы
4.8
Всего оценок: 40
86%
10%
1%
0%
1%
Доставка
Оплата
Качество товара
Соответствие цены
Общение менеджера
Анна
02.05.2023
С субботы вела переговоры. Оправили, все отлично. Описанию соответствует. Рекомендую ..
Віта
01.04.2023
Стілець Carello caramel - супер, відповідає опису. Дуже задоволена роботою магазину- в наявності і чек і менеджер швидко зв'язалася зі мною і швидко відправили! Ще й безкоштовна доставка! Рекомендую ..
Галина
03.02.2023
Заказала сумку-візок.Я пенсіонерка.Дуже довольна покупкою та ще і по акціїї.Вдячна менеджеру,Новій почті за оперативну та якісну роботу...
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_mes Messenger