Ніж Boker Plus AKS-74 Stubby (01KALS401)

1 440 грн

boeker-logo.jpg

Опис ножа Boker Plus AKS-74 Stubby:

Серія ножів AK присвячена найпопулярнішій зброї у світі-легендарного Автомата Калашникова. Всі ножі, що носять ім'я Калашникова, офіційно ліцензовані.
Ніж AKS 74 гармонійно об єднав в собі риси штикового ножа автомата АК-74 (зокрема рукоятку) і оригінальний клинок списоподібної форми. Таке поєднання забезпечує одночасно високі показники різу, а також надійність і комфорт при утриманні. На рукоятку нанесені насічки і подпальцевие виїмки для додаткового фіксації ножа в руці. Але основною "родзинкою" ножа є підпружинений клинок, який автоматично висувається при натисканні кнопки на рукоятці.
Автоматичний складаний ніж AKS - 74 Stubby відрізняється компактними розмірами, але при цьому по функціональності не багато в чому програє своїм «великим побратимам». Мініатюрний гострий клинок виготовлений з високоякісної порошкової сталі марки AUS-8 з покриттям EDP (Electro-Deposit Primer — аналог анодування в умовах нагріву). Накладки рукояті виконані з алюмінію. На рукояті є великі насічки і подпальцевая виїмка – для надійного хвата. Наявність кишенькової кліпси сприяє комфортному носінню ножа в кишені і на спорядженні.

Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.

Вид ножа кишеньковий, туристичний
Гарантия 3 місяці
Длина в сложенном состоянии 72 мм
Длина клинка 50 мм
Марка стали AUS-8
Общая длина 122 мм
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Button lock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей викидні, напівавтоматичні, з фіксацією
Толщина клинка 3 мм
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки чорний
Вес 69 г

Пока не было вопросов.