Ніж Cold Steel Recon Tanto SK-5 (49LRT)

Акция! "БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА" До окончания акции
2 000 грн

cold-steel-logo.png

Опис Cold Steel Recon Tanto SK-5:

Для людини, яка любить активний відпочинок, ніж стає необхідною покупкою. Новинка Cold steel recon tanto 49lrtz зі сталлю SK5 – це Японська інструментальна вуглецева сталь, що є еквівалентом американської сталі 1080. По суті, це проста за складом пружинна сталь з додаванням хрому для кращої загартовуваності. Добре тримає заточку, але відома в основному завдяки своїй міцності.

Рукоять виконана з кратона-цей матеріал аналог гуми, але перевершує її за показниками термо і зносостійкості. Кілька "липкувата" поверхня забезпечує впевнений хват.

Ніж з агресивним і виразним дизайном, який по достоїнству оцінять любителі холодної сталі. Його можна віднести до бойової зброї, хоча виробник пропонує використовувати його виключно в побутових цілях. Полювання, риболовля, туристичний похід – ніж recon tanto не підведе свого господаря навіть в самих екстремальних умовах.

Відмінною особливістю даної моделі є надзвичайна міцність. Цей ніж практично неможливо зламати або затупити: він виготовлений з міцної сталі зі спеціальним покриттям, що володіє також антибліковими властивостями. Клинок має чітку геометрію і довго зберігає свою гостроту.

Вид ножа тактичний, мілітарі
Гарантия 3 місяці
Длина клинка 178 мм
Марка стали SK-5
Материал рукояти кратон
Общая длина 298 мм
Производитель Cold Steel
Тип заточки прямий
Тип ножа нескладаний
Тип товара Ножі
Форма клинка танто
Цвет клинка чорний
Цвет рукоятки чорний
Чехол / ножны Є
Вес 255 г

Пока не было вопросов.