Ніж Cold Steel True Flight Thrower (80TFTCZ)

Акция! "БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА" До окончания акции
1 310 грн

cold-steel-logo.png

Опис ножі Cold Steel True Flight Thrower:

Для жорсткості і еластичності клинка використовується вуглецева сталь 1055 Carbon Steel, завдяки якій ніж утримує колишню форму при кидках, з обробкою темним, матовим покриттям, яке захищає клинок від корозії.

Сталь 1055 отлічаюется хорошою міцністю і ударостійкістю. За фізичними властивостями і хімічним складом ця сталь знаходиться в проміжку між середньовуглецевими і високовуглецевими сталями. Вміст вуглецю в ній досягає 0,50-0,60%, а марганцю – 0,60-0,90%. Даний тип сталі Підходить для таких виробів, для яких міцність і ударна у в'язкість важливіше найбільше іншого.

Для універсальності ніж володіє повноцінним, зносостійким заточеним краєм, дозволяючи використовувати цей тренувальний ніж в якості звичайного.
Повнорозмірна рукоять з обмоткою з темно-зеленого паракорда (550 Para-cord), зручно фіксується в руці, при необхідності обмотку можна розпустити або замінити на іншу.

Ніж True Flight Thrower укомплектувань чорними, поясними піхвами з кордури-Cor-Ex®, з фіксуючим ремінцем і пластиковими вставками.

Вид ножа метальний
Гарантия 3 місяці
Длина клинка 171 мм
Комплектация піхви пластикові Secure-Ex®
Марка стали 1055
Материал рукояти Паракорд
Общая длина 305 мм
Производитель Cold Steel
Твердость клинка 60-64 HRC
Тип заточки прямий
Тип ножа нескладаний
Тип товара Ножі
Толщина клинка 5 мм
Форма клинка spear-point
Цвет клинка чорний
Цвет рукоятки зелений
Чехол / ножны Є
Вес 270 г

Пока не было вопросов.