Ніж грибника Opinel №8, нержавіюча сталь, бук (001252)

648 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножа грибника Opinel VRI 8:

Збір грибів здавна вважається одним з видів активного відпочинку і не тільки. Це досить спокійне заняття, яке дозволяє розслабитися на самоті або зблизитися з сім'єю, займаючись спільною справою. Практично для будь-якого виду активного відпочинку, для «тихого полювання» також потрібно додаткове спорядження. Це не тільки спеціальний одяг, головні убори і тара для збору. Для збору грибів також потрібен ніж. На жаль, кухонний ніж для цієї задачі придатний менше всього. Для такого виду відпочинку, є спеціальні ножі з вигнутою формою леза і часто зі щіточкою на рукоятці, для очищення грибів від бруду.

Компанія Опинель також створила спеціальний ніж для подібного роду занять, і ми готові вам його уявити. Грибний ніж Opinel VRI 8 являє собою невеликий ніж складаний конструкції з незвичайним вигнутим лезом, яке ідеально підходить для збирання грибів. А невеликі, не загострені зубці і щіточка на кінці рукоятки дозволяють очистити гриб від моху, землі і іншого бруду. Рукоятка виготовлена з бука, що гарантує приємний і зручний хват. Як і всі складні моделі, грибний ніж Opinel VRI 8 комплектується фірмовим замком, конструкції Virobloc, який забезпечує безпечне використання та зберігання. Такий замок представляє собою муфту, розташовану на місці з'єднання клинка та руків'я. В момент, коли розріз на муфті поєднаний з площиною клинка, лезо можна закрити або відкрити. Поворот розрізу муфти фіксує клинок в одному з двох положення.

Грибний ніж Opinel VRI 8 на сьогоднішній день користується великою популярністю не тільки серед грибників, а й серед любителів активного відпочинку. Це зумовлено винятковою надійністю і зручністю даного клинка.

Вид ножа для збирання грибів
Гарантия 14 днів
Длина клинка 80 мм
Дополнительные функции щітка для очищення грибів
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти бук
Общая длина 220 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2.3 мм
Форма клинка Hawkbill
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий
Вес 46 г

Пока не было вопросов.