Ніж кухонний Opinel №112 Paring блакитний (001917)

Акция! "БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА" До окончания акции
245 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ніж Opinel 112, Paring:

Ножі Опинель популярні у всьому світі ось вже більше сотні років. Перші моделі були виготовлені вручну самим Жозефом Опинелем в далеких 1890-х роках. І до сьогоднішнього дня, є створена ним компанія, а його спадкоємці, як і раніше продовжують справу по виробництву ножів і обладнання для найрізноманітніших цілей. Всі ножі Опинель мають лаконічний дизайн і висока якість виготовлення. Ножі Opinel дійсно популярні протягом більше сотні років, адже тільки до 40-х років минулого століття вже було продано більше 20 мільйонів екземплярів по всьому світу. Конструктивно, французькі ножі Опинель, з роками тільки поліпшувалися, тому зараз, ми пропонуємо вам тільки безпрецедентну якість і зручність перевірена часом.

Кухонний ніж Opinel 112 має зручну ручку з граба, а клинок виготовлений з нержавіючої сталі марки Sandvik 12С27 (на кожному лезі, виготовленому з такого металу, є напис Inox). При виготовленні ножа, кожен клинок проходить спеціальну термічну обробку, завдяки якій йому надається твердість приблизно 57-58 HRC. Кухонний ніж Опинель 112 стане корисним для самих різних завдань, пов'язаних з приготуванням їжі на кухні. Таким чином, Opinel 112 можна використовувати не тільки для чищення овочів, а й для оброблення філе або риби.

Ніж Опинель 112 не тільки має красиве і зручне оформлення, він невибагливий до заточуванні і чищенні. Наприклад, ви можете лише зрідка використовувати мусат для приведення клинка в належний стан і мити ніж разом з рештою посудом в посудомийній машині.


Вид ножа кухонний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 100 мм
Кухонные ножи універсальні
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти дерево (граб)
Общая длина 195 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип заточки прямий
Тип ножа нескладаний
Тип товара Ножі
Толщина клинка 1.4 мм
Упаковка коробка
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки синій
Вес 25.5 г

Пока не было вопросов.