Ніж кухонний Opinel №112 Paring салатовий (001915)

252 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ніж Opinel 112, Paring:

Ножі Опинель популярні у всьому світі ось вже більше сотні років. Перші моделі були виготовлені вручну самим Жозефом Опинелем в далеких 1890-х роках. І до сьогоднішнього дня, є створена ним компанія, а його спадкоємці, як і раніше продовжують справу по виробництву ножів і обладнання для найрізноманітніших цілей. Всі ножі Опинель мають лаконічний дизайн і висока якість виготовлення. Ножі Opinel дійсно популярні протягом більше сотні років, адже тільки до 40-х років минулого століття вже було продано більше 20 мільйонів екземплярів по всьому світу. Конструктивно, французькі ножі Опинель, з роками тільки поліпшувалися, тому зараз, ми пропонуємо вам тільки безпрецедентну якість і зручність перевірена часом.

Кухонний ніж Opinel 112 має зручну ручку з граба, а клинок виготовлений з нержавіючої сталі марки Sandvik 12С27 (на кожному лезі, виготовленому з такого металу, є напис Inox). При виготовленні ножа, кожен клинок проходить спеціальну термічну обробку, завдяки якій йому надається твердість приблизно 57-58 HRC. Кухонний ніж Опинель 112 стане корисним для самих різних завдань, пов'язаних з приготуванням їжі на кухні. Таким чином, Opinel 112 можна використовувати не тільки для чищення овочів, а й для оброблення філе або риби.

Ніж Опинель 112 не тільки має красиве і зручне оформлення, він невибагливий до заточуванні і чищенні. Наприклад, ви можете лише зрідка використовувати мусат для приведення клинка в належний стан і мити ніж разом з рештою посудом в посудомийній машині.


Вид ножа кухонний
Длина клинка 100 мм
Кухонные ножи універсальні
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти дерево (граб)
Общая длина 195 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип заточки прямий
Тип ножа нескладаний
Тип товара Ножі
Толщина клинка 1.4 мм
Упаковка коробка
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки салатовий
Вес 25.5 г

Пока не было вопросов.