Ніж Opinel 10 VRI inox (123100)

459 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel 10 VRI:


Ніж Opinel 10 - один з основних представників лінійки Tradition. Має класичну для ножів Опинель форму і висока якість виготовлення. Використовуваний дизайн, був придуманий засновником компанії Жозефом Опинелем в кінці 19-го століття і доопрацьований його спадкоємцями, які продовжили справу і донині займаються виробництвом ножів та інструментів. Однак час не стоїть на місці, тому, незважаючи на старий дизайн, який став класикою, для виробництва всієї продукції застосовуються новітні технології та враховуються всі нюанси використання попередніх зразків. Саме завдяки підходу постійного поліпшення, на всі нинішні ножі Опинель встановлюється доопрацьований до досконалості замок viroblock. Цей замок є запатентованою розробкою Опинель і використовується виключно для доладних ножів цієї компанії.

Клинок виготовлений з нержавіючої сталі марки Sandvik 12С27 і пройшов спеціальну термічну обробку, завдяки якій він має твердість на рівні 58 HRC. Клинок має стандартну форму, чимось схожу з ятаганом, що робить його досить запам'ятовується екземпляром. Рукоять виготовлена з бука, також має традиційну форму: на торці злегка розширена, що дозволяє зручно тримати ножа і на дає йому вислизнути під час роботи.

В цілому, ніж Опинель 10 ідеально підходить як для домашнього використання, наприклад, на кухні, так і для щоденного носіння або в якості допоміжного клинка в походах.
Вид ножа кишеньковий, туристичний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 100 мм
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти дерево
Общая длина 210 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2 м
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий
Вес 46 г

Пока не было вопросов.