Ніж Opinel 10 VRN, блістер (000403)

462 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel VRN 10, блістер:

Ножі компанії Опинель, є класикою ось вже більше сотні років, починаючи з 1890-х років, коли Жозеф Опинель вперше представив їх публіці, і по сьогоднішній день. На даний момент, сім'я Опинель продовжує виробляти інструменти і ножі для найрізноманітніших потреб, постійно розширюючи асортимент новими моделями і максимально допрацьовуючи старі, що вже стали класикою. Однією з таких «класичних» моделей є ніж Opinel VRN 10, хоча зміни і доопрацювання торкнулися і цього клинка.

Найбільш явною модифікації цієї моделі є клинок, він виготовлений з високовуглецевої сталі марки XC90. Клинки з такої сталі вимагають певного догляду і погано переносять довге перебування у вологому середовищі, однак тримають заточку вони на порядок довше, ніж зразки з нержавіючого металу. На клинках Опинель, виготовлених з цієї марки стали, ставиться відмітка «carbone», а в назві з'являється індекс N.

Рукоять Opinel VRN 10 зроблена з бука в традиційному для лінійки Natural оформленні. Торець рукоятки трохи розширений, що сприяє більш зручному та надійному утриманню, зводячи до мінімуму можливість вислизання ножа з руки під час роботи.

Ніж Opinel VRN 10, як і більшість складних моделей, комплектується замком virobloc. Даний механізм є запатентованою розробкою компанії Опинель і почав застосовуватися при виробництві складних ножів з 1955 року. Цей замок дозволяє надійно фіксувати лезо в одному з двох положень і повністю виключає випадкове відкриття або закриття.

Opinel VRN 10 ідеально підійде для вирішення більшості повсякденних завдань, а складна конструкція, невеликі розміри і надійний замок, дозволяють носити його з собою практично де завгодно.



Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 100 мм
Марка стали XC90
Материал рукояти бук
Общая длина 230 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 59 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2.1 мм
Упаковка блістер
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий
Вес 68 г

Пока не было вопросов.