Ніж Opinel №12 Explore зелений (001899)

Акция! "БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА" До окончания акции
1 300 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel №12 Explore:

Один з найвідоміших ножових брендів, компанія Опинель, порівняно недавно випустила нову модель Опинель №12 Explore. Даний ніж позиціонується як універсальна модель для туризму, альпінізму, полювання та риболовлі. На конструювання і розробку Опинель №12 Explore, пішло близько 2-х років. У підсумку, вийшов ніж з зручним і функціональним клинком, міцною ручкою і додатковими функціями. Все це оформлено в традиційному для ножів Опинель дизайні.

Клинок ножа Opinel №12 Explore виготовлений з нержавіючої сталі марки Sandvic 12С27 (на клинку позначається як inox). Цей тип стали вкрай стійкий до корозії і порівняно легко піддається виправленню. Також, завдяки вмісту 0,4% карбону, клинки з цієї сталі досить довго тримає заточку, що в умовах походу є величезним плюсом.

Ніж Opinel №12 Explore, як і практично всі складні ножі цієї фірми, оснащений замком "virobloc". Даний замок відмінно себе зарекомендував і використовується у розкладних ножах Опинель більше 50 років.

Рукоять Опинель №12 Explore виготовлена з армованого скловолокном поліаміду. Даний матеріал витримує досить високі навантаження, стійкий до падінь, воді і не боїться екстремальних температур (від -40 до +80 С).

Додатково ніж Опинель №12 Explore оснащений свистком на торці рукояті, максимальна гучність якого сягає 110 dB. Також, поруч зі свистком розташовані кресало і гак, яким можна різати тканину і мотузку. З іншого боку, ця рукоятка доповнюється отвором під темляк або карабін.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 100 мм
Дополнительные функции стропоріз, кріплення для темляка, кресало і сигнальний свисток
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти пластик
Общая длина 260 мм
Производитель Opinel
Размер в сложенном состоянии 160 мм
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2 мм
Форма клинка clip-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки зелений
Вес 150 г

Пока не было вопросов.