Ніж Opinel 6 VRI (123060)

322 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel 6 VRI:

Модель Opinel 6 — це один з представників серії Tradition. Такий ніж відмінно підходить для повсякденного використання або застосування на риболовлі, полюванні, пікніку. Він невеликий за розміром, а до того ж, ще і складається, що дозволяє носити цей ніж в кишені. Таке відношення буде цілком безпечним, оскільки ніж оснащений замком, який не дає йому відкриватися самовільно. Це муфтовий фіксатор, відомий під назвою viroblock. Його принцип роботи полягає в тому, що на металевому больстере є поздовжній розріз і ця деталь провертається по колу, фіксуючи вже відкритий або закритий клинок.

Лезо ножа виконана з нержавіючої сталі шведського виробництва. Це відома своєю якістю марка 12C27, має високі показники корозійної стійкості. Довжина леза дорівнює 70 мм. Воно добре підігнаний і за формою відповідає ножам drop-point. На лезі є невелика виїмка, зачепивши яку нігтем, можна легко відкрити складений ніж.

Рукоятка виготовлена з бука. Вона має натуральний світлий колір, кругла в перетині, трохи розширюється і стає більш овальної до кінця.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський
Гарантия 14 днів
Длина в сложенном состоянии 93 мм
Длина клинка 70 мм
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти бук
Общая длина 165 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 1.4 мм
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий

Пока не было вопросов.