Ніж Opinel 6 VRN (113060)

292 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel 6 VRN:

Ніж Опинель 6 є представником класичної лінійки Natural, яка була представлена ще в 1890-х роках Жозефом Опинелем. Його ножі стали настільки популярними, що «розійшлися» буквально по всьому світу. Пізніше, справу продовжила його сім'я, передаючи знання і напрацювання з покоління в покоління більше сотні років. Таким чином, компанія Опинель отримала колосальний досвід. І на сьогоднішній день, ми бачимо, що дана компанія періодично представляє світові нові зразки, призначені для найрізноманітнішої діяльності. При цьому, старі моделі, що стали класикою, не знімаються з виробництва, а максимально допрацьовуються і залишаються актуальними на світовому ринку по сьогоднішній день.

Саме прагнення створити ідеальний ніж, наштовхнуло працівників компанії на ідею використати високовуглецеву сталь. Після багатьох випробувань, компанія Опинель зупинилася на карбонированной сталі марки ХС90.

Таким чином, з'явився ніж Опинель 6 з клинком з високовуглецевої сталі. Кожен примірник після виготовлення піддається термічній обробці, завдяки якій твердість леза досягає позначки 60 HRC.

Незважаючи на досить високі показники міцності і довговічності, ножі з високовуглецевої сталі схильні до корозії і вимагають ретельного догляду. Наприклад, Опинель 6 не слід залишати надовго у вологому середовищі та після кожного використання його рекомендується промивати і сушити.

Модифікація також торкнулася і замикаючого механізму. На даний момент, таким виступає замок «viroblock», який є запатентованою розробкою бренду і застосовується виключно в ножах компанії Опинель.

Рукоять ножа Opinel 6 виконана з бука і зберегла початкову, класичну форму, створену Жозефом Опинелем.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 70 мм
Марка стали XC90
Материал рукояти бук
Общая длина 165 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 59-60 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 3 мм
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий

Пока не было вопросов.