Ніж Opinel №7 Trekking блакитний (002206)

381 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel №7 Trekking:

Ніж Опинель №7 відноситься до категорії складаних ножів туристичних. Він добре зарекомендував себе не тільки в туристичних походах, але і на риболовлі, в кемпінгу. Складна конструкція робить цей ніж особливо компактним і полегшує його транспортування. Щоб ніж не міг відкритися самостійно, він обладнаний дуже простим, але ефективним замком Viroblock. Цей механізм працює за принципом муфти: у ньому є проріз для леза, але якщо металеве кільце замку повернути, то лезо вже не зможе змінити своє становище. Замок працює як для складеного, так і для відкритого ножа.

Лезо Opinel №7 зроблено з нержавіючої сталі високої якості. Виробники зупинили свій вибір на шведської сталі Sandvik 12C27. Притому, що сплав не іржавіє, він ще і володіє високою твердістю, що дозволяє рідше заточувати ніж. Довжина клинка даної моделі досягає 8 див. Лезо нагадує своєю формою турецький ятаган і по всій довжині рівне заточене.

Рукоятка виконана в класичному стилі. Для неї використовується цей екологічно чисте дерево – граб. Ця деревина нерідко використовується як в ножовий промисловості, так і в інших видах виробництв, завдяки тому, що вона тверда, довговічна і красива. Рукоятка має більш широке закінчення, щоб ніж не вислизнув з долоні, а приблизно на середині вона трохи тонше, що відповідає ергономіці стиснутої руки. Довжина рукоятки становить 10,6 див. Дерево пройшла спеціальну обробку і була покрита світло-зеленою фарбою. Тому дану модель цілком можна назвати розробленої спеціально для жіночої аудиторії. Важить Opinel №7 всього лише 36 грам.

Приємним бонусом до цього ножу є стильний шкіряний темляк. По суті, він являє собою вузький шнурок, який пройде в отвір в ручці ножа. Темляк використовується для страховки в декількох випадках. По-перше, з його допомогою можна прив'язати ніж до поясу, лямці сумки або рюкзака, до будь-яких інших предметів, щоб не втратити його вчасно перевезення і тримати в зоні доступності під час ходьби на природі. По-друге, темляк можна надіти на руку, щоб під час роботи з ножем, він за інерцією не вислизнув з рук і не травмував користувача або оточуючих.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина в сложенном состоянии 106 мм
Длина клинка 80 мм
Дополнительные функции темляк
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти дерево (граб)
Общая длина 186 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки синій, блакитний
Вес 36 г

Пока не было вопросов.