Ніж Opinel №7 Trekking пурпурний (002205)

392 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel №7 Trekking:

Ніж Опинель №7 відноситься до категорії складаних ножів туристичних. Він добре зарекомендував себе не тільки в туристичних походах, але і на риболовлі, в кемпінгу. Складна конструкція робить цей ніж особливо компактним і полегшує його транспортування. Щоб ніж не міг відкритися самостійно, він обладнаний дуже простим, але ефективним замком Viroblock. Цей механізм працює за принципом муфти: у ньому є проріз для леза, але якщо металеве кільце замку повернути, то лезо вже не зможе змінити своє становище. Замок працює як для складеного, так і для відкритого ножа.

Лезо Opinel №7 зроблено з нержавіючої сталі високої якості. Виробники зупинили свій вибір на шведської сталі Sandvik 12C27. Притому, що сплав не іржавіє, він ще і володіє високою твердістю, що дозволяє рідше заточувати ніж. Довжина клинка даної моделі досягає 8 див. Лезо нагадує своєю формою турецький ятаган і по всій довжині рівне заточене.

Рукоятка виконана в класичному стилі. Для неї використовується цей екологічно чисте дерево – граб. Ця деревина нерідко використовується як в ножовий промисловості, так і в інших видах виробництв, завдяки тому, що вона тверда, довговічна і красива. Рукоятка має більш широке закінчення, щоб ніж не вислизнув з долоні, а приблизно на середині вона трохи тонше, що відповідає ергономіці стиснутої руки. Довжина рукоятки становить 10,6 див. Дерево пройшла спеціальну обробку і була покрита світло-зеленою фарбою. Тому дану модель цілком можна назвати розробленої спеціально для жіночої аудиторії. Важить Opinel №7 всього лише 36 грам.

Приємним бонусом до цього ножу є стильний шкіряний темляк. По суті, він являє собою вузький шнурок, який пройде в отвір в ручці ножа. Темляк використовується для страховки в декількох випадках. По-перше, з його допомогою можна прив'язати ніж до поясу, лямці сумки або рюкзака, до будь-яких інших предметів, щоб не втратити його вчасно перевезення і тримати в зоні доступності під час ходьби на природі. По-друге, темляк можна надіти на руку, щоб під час роботи з ножем, він за інерцією не вислизнув з рук і не травмував користувача або оточуючих.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 80 мм
Дополнительные функции темляк
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти дерево (граб)
Общая длина 186 мм
Производитель Opinel
Размер в сложенном состоянии 106 мм
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки пурпурний
Вес 36 г

Пока не было вопросов.