Ніж Opinel 7 VRI, блістер (000654)

350 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel 7 VRI, блістер:

Opinel 7 VRI відноситься до лінійки Tradition. Вперше даний модельний ряд був представлений Жозефом Опинелем ще в 1890-х роках. З тих пір пройшло досить багато часу, а сім'я Опинель продовжує розпочату справу та ось вже більше сотні років займається виробництвом нових моделей і удосконаленням класичних лінійок. Слід зазначити, що сучасні, класичні моделі мають гідні характеристики і конкурують з більшістю новеньких моделей ножів інших виробників.

Opinel 7 VRI має клинок з нержавіючої сталі марки Sandvic 12C27. Дана сталь забезпечує ножу бездоганні показники міцності. А спеціальна термічна обробка дозволяє отримати твердість клинку на рівні 57-58 HRC. Клинок виготовлений з такої сталі підходить для щоденного використання і здатний витримати величезні навантаження, проте його лезо досить швидко тупиться, тому Opinel 7 VRI вимагає регулярної правки і заточування.

Як і всі ножі лінійки Tradition, починаючи з 6-ї моделі, Opinel 7 VRI оснащений фірмовим замком virobloc, який дозволяє надійно фіксувати лезо у відкритому або закритому положенні.

Рукоять ножа Opinel 7 VRIизготовлена з бука і має світле забарвлення. Також, даним ножу «у спадок» від лінійки Tradition дісталася форма рукояті з потовщеним торцем, що нагадує риб'ячий хвіст.

Ніж Opinel 7 VRI стане ідеальним варіантом для любителів активного відпочинку, яким може знадобитися міцний і надійний клинок.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 80 мм
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти бук
Общая длина 180 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 1.5 мм
Упаковка блістер
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий
Вес 46 г

Пока не было вопросов.