Ніж Opinel 7 VRN carbon (113070)

312 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel 7 VRN:

Опинель 7 відноситься до однієї з найперших лінійок компанії Опинель. Дизайн даного модельного ряду був розроблений Жозефом Опинелем ще в кінці 19-го століття. І в цілому, конструкція перших примірників вийшла настільки вдалою, що ножі французького майстра почали користуватися попитом у всьому світі, і до 1940-х років було продано вже більше 20 мільйонів одиниць.

Справу продовжила його сім'я, і на сьогоднішній день компанія Опинель є всесвітньо відомим брендом, який випускає не тільки складні ножі, а і найрізноманітніший інструментарій. У виробництві високоякісної продукції сім'ї Опинель допомагає більш ніж сторічний досвід, новітні технології та відгуки користувачів з усіх куточків планети.

Саме завдяки прагненню створити найбільш універсальний і підходить для екстремальних ситуацій ніж, з'явилася лінійка Natural з клинками з карбонированной сталі. Одним з найбільш популярних представників цієї лінійки став ніж Опинель 7. Його клинок виготовлений з високовуглецевої сталі марки ХС90. Лезо з такого металу після термічної обробки відрізняється вкрай високою міцністю, а його твердість знаходиться на рівні 59-60 HRC. Такі характеристики дозволяють використовувати ніж навіть в самих складних умовах, проте клинок вимагає ретельного догляду.

Opinel 7 обладнаний фірмовою замком virobloc, який встановлюється на складні ножі компанії Опинель з 1955 року. Цей замок дозволяє надійно фіксувати лезо у відкритому або закритому положенні і повністю виключає ймовірність випадкового зміщення леза.

Єдина деталь, якої практично не торкнулися зміни, це рукоять. Для ножів Опинель 7 вона традиційно виготовляється з бука і має класичну форму.

Ніж Опинель 7 ідеально підійде для любителів активного відпочинку, яким потрібно міцний і надійний клинок на час походу. Також, Опинель 7 може стати хорошим доповненням до вашої колекції або чудовим подарунком, адже його класичний дизайн, ергономічна форма припаде до смаку багатьом шанувальникам якісних ножів.


Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 80 мм
Марка стали XC90
Материал рукояти бук
Общая длина 170 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 59-60 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 1.5 мм
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий
Вес 46 г

Пока не было вопросов.