Ніж Opinel №8 Outdoor синій (001576)

799 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel №8 Outdoor Tangerine:

Французька компанія Опинель займається виробництвом ножів для найрізноманітніших цілей. Так, в асортименті цієї компанії можна побачити ножі для будинку, ремонту, саду і туризму. Туристичні ножі також діляться на безліч категорій, однак більшість з них універсальні і підходять для застосування у найважчих умовах.

Ніж Opinel №8 Outdoor Tangerine є одним з туристичних, багатофункціональних ножів. Такий ніж можна брати з собою в будь-похід: будь то полювання, рибалка або просто відпочинок на березі річки чи в лісі. Цей ніж має класичне для більшості моделей цього виробника виконання і розкладне конструкцію.

Клинок має стандартну форму, проте його особливістю є наявність комбінованої заточування ріжучої кромки (полусеррейтор), що дозволяє різати навіть самі щільні предмети, наприклад, мотузку або дрібні гілки. Виготовляється клинок з шведської нержавіючої сталі марки Sandvik 12C27. На ножах, виготовлених з такої сталі, зазвичай стоїть позначка «inox».

Рукоятка виготовлена з високоміцного пластика. А точніше - з матеріалу, який вже став класикою для складання туристичних ножів - поліаміду, армованого скловолокном. Даний матеріал ударостійкий, не сприйнятливий до води і витримує температури в діапазоні від -40 до +80 С. Також, в ручку вбудований свисток для екстрених ситуацій, гучністю до 110 dB і є отвір під темляк для зручного транспортування.

В якості фіксує клинок пристрою, використовується стандартний варіант для компанії Опинель, а саме - замок "Virobloc".

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 80 мм
Дополнительные функции свисток потужністю 110 Дб, темляк
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти пластик
Общая длина 190 мм
Производитель Opinel
Размер в сложенном состоянии 110 мм
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки напівсерейтор
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2.5 мм
Форма клинка clip-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки синій
Вес 45 г

Пока не было вопросов.