Ніж Opinel №8 Trekking зелений (001703)

427 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel №8 Trekking:

Складаний ніж Opinel №8 належить до моделей серії Trekking. Це універсальні ножі, які ефективно використовуються під час поїздок на природу: на риболовлі, в туристичному поході або ж в кемпінгу. Дана модель зроблена складаний, щоб її легше було возити з собою, куди вам потрібно. Щоб підвищити безпеку як транспортування, так і експлуатації, виробники забезпечили ніж спеціальним замком. Такий фіксатор називається Viroblock і коли він був розроблений спеціально для бренду Opinel. Особливість зазначеного замку полягає в тому, що він однаково ефективно утримує лезо ножа в повністю відкритому або ж складеному положенні. Для цього необхідно лише трохи провернути навколо сталеву муфту з прорізом для леза ножа.

Клинок Опинель №8 по геометрії нагадує турецькі ятагани – у нього добре заточене лезо і підняте практично до лінії обуха вістрі. Довжина леза дорівнює 85 мм. Клинок досить тонкий – 2 мм і підійде для точних акуратних розрізів. В якості матеріалу леза, в Opinel №8 використовується нержавіюча сталь. Це марка 12C27, яка проводиться за традиційним шведським технологій. Така сталь об'єднала в собі дві важливі властивості: корозійну стійкість і твердість. Тому Опинель №8 як не можна краще підходить саме для польового використання.

Додатково в комплект до ножа входить шкіряний темляк. Цей аксесуар допоможе зафіксувати ножа на лямці рюкзака, щоб він залишався в межах досяжності під час руху туриста по маршруту або ж підвісити його до поясного ременя. Крім того, темляк виконує роль страховки, будучи обвитим навколо зап'ястя власника, під час роботи з ножем. Завдяки цьому, ніж не вислизне випадково з долоні.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 82.5 мм
Дополнительные функции темляк
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти дерево (граб)
Общая длина 190 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2 мм
Форма клинка clip-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки зелений
Вес 45 г

Пока не было вопросов.