Ніж Opinel №8 VRI, блістер червоний (001981)

434 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel №8 VRI, блістер:

Складаний ніж Opinel №8 належить до моделей серії Trekking. Це універсальні ножі, які ефективно використовуються під час поїздок на природу: на риболовлі, в туристичному поході або ж в кемпінгу. Дана модель зроблена складаний, щоб її легше було возити з собою, куди вам потрібно. Щоб підвищити безпеку як транспортування, так і експлуатації, виробники забезпечили ніж спеціальним замком. Такий фіксатор називається Viroblock і коли він був розроблений спеціально для бренду Opinel. Особливість зазначеного замку полягає в тому, що він однаково ефективно утримує лезо ножа в повністю відкритому або ж складеному положенні. Для цього необхідно лише трохи провернути навколо сталеву муфту з прорізом для леза ножа.

Клинок Опинель №8 по геометрії нагадує турецькі ятагани – у нього добре заточене лезо і підняте практично до лінії обуха вістрі. Довжина леза дорівнює 80 мм. Клинок досить тонкий – 1,5 мм і підійде для точних акуратних розрізів. В якості матеріалу леза, в Opinel №8 використовується нержавіюча сталь. Це марка 12C27, яка проводиться за традиційним шведським технологій. Така сталь об'єднала в собі дві важливі властивості: корозійну стійкість і твердість. Тому Опинель №8 як не можна краще підходить саме для польового використання.

Рукоятка ножа виготовлена з якісного і дуже традиційного матеріалу – деревини бука. Дерево цієї породи здавна використовується в ножовий промисловості. Воно щільне, міцне і дуже довговічне у виробах. Крім того, рукоятка ножа піддалася додатковій обробці, щоб краще протистояти волозі і бруду. Поверхня ручки ножа пофарбована в синій колір.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 85 мм
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти бук
Общая длина 190 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 1.5 мм
Упаковка блістер
Форма клинка clip-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки червоний
Вес 46 г

Пока не было вопросов.