Ніж Opinel 9 DIY, сірий (001792)

663 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel 9 Diy, сірий:

Компанія Опинель славиться виробництвом ножів та інструментів для найрізноманітніших цілей. При цьому, дана компанія має більш ніж столітній опытопираясь на який вона виробляє тільки високоякісні зразки. При цьому, основний акцент компанія робить на виробництві складних ножів для повсякденного використання, полювання, риболовлі, туризму та інших занять, де може знадобитися надійність і зручність ножів Опинель.

Одним з таких ножів, є Опинель 9 DIY. Клинок даного ножа виготовлений з нержавіючої сталі, марки Sandvik 12С27. Кожен клинок виготовлений проходить термічну обробку, завдяки якій досягається твердість 58 HRC. У підстави леза розташована пара заглиблень, з допомогою яких можна обрізати або оголювати дроти. Рукоятка виконана з високоміцного пластику (армоване скловолокно з полимиадом). Вона має невеликі відділення під дві змінні біт-викрутки (плоска і хрестоподібна), які присутні в комплекті. Ніж Опинель 9 DIY призначений для повсякденних, домашніх справ і дрібного ремонту. Також даний ніж, шляхом установки насадок в торець рукоятки, може трансформуватися в компактну викрутку.

Як і більшість складних ножів Опинель, ця модель також оснащена оригінальним замком конструкції "viroblock". Даний замок надійно фіксує клинок в одному з двох положень і не дозволяє клинку зіскочити, закритися або відкритися як під час роботи, так і при транспортуванні. Ніж Опинель 9 DIY є вкрай зручним варіантом для застосування в домашніх умовах, а висока якість використовуваних матеріалів і збірки забезпечують справжню довговічність.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 80 мм
Дополнительные функции дві біти-викрутки: плоска і хрестоподібна
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти пластик
Общая длина 201 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2.2 мм
Форма клинка sheepfoot
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки сірий
Вес 78 г

Пока не было вопросов.