Ніж Opinel 9 VRN, блістер (000623)

371 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel 9 VRN, блістер:

Опинель – це всесвітньо відома компанія, що виробляє ножі і різноманітний інструментарій ось вже більше сотні років. Найбільш затребуваною продукцією даної компанії є складні ножі. Одними з найбільш популярних примірників є моделі лінійки Tradition. Вони мають класичний дизайн, який практично не змінився за ціле століття, і висока якість виготовлення. Ножі даної лінійки почали проводитися ще в кінці 19-го століття, на сьогоднішній день вони зазнали деякі конструктивні змін, але це їм пішло тільки на користь. Однією з таких змін стало створення лінійки Tradition з клинками з карбонированной сталі.

Так, Opinel 9 VRN має клинок з високовуглецевої сталі марки ХС90. Клинки з даного типу металу, пройшовши спеціальну термічну обробку, виходять досить міцними і мають твердість у районі 59-60 HRC. Такі характеристики, в парі зі спуском леза, зведеним практично «в нуль», забезпечують ножу Opinel 9 VRN бездоганний рез і дозволяють працювати навіть з самими жорсткими матеріалами.

Складна конструкція ножа передбачає наявність замикаючого пристрою. У разі Opinel 9 VRN, таким є фірмовий замок virobloc, який за більш ніж 50 років зарекомендував себе як дуже надійний пристрій.

Рукоять має класичну форму з розширеним торцем і виготовлена з бука. Завдяки дерев'яній рукоятці, ніж приємно тримати в руках в будь-який час року, так як влітку вона практично не нагрівається, а взимку не холодить руку.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 90 мм
Марка стали XC90
Материал рукояти бук
Общая длина 205 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 59-60 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 1.8 мм
Упаковка блістер
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий
Вес 58 г

Пока не было вопросов.