Ніж Opinel Effilts, 10 см, bubinga (000013)

663 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel Effilts, 10 см, bubinga:

Філейні ножі використовуються для роботи з філе риби або м'яса, а також з деякими іншими продуктами. Однак вони не призначені для дуже високих навантажень, що обов'язково слід враховувати. Модель Opinel Effilts відмінно вписалася в цю серію і є одним з її найбільш популярних представників. Цей ніж зроблена з нержавіючої сталі, яка називається Sandvik 12C27. Це добре збалансований шведський сплав з вираженою стійкістю до корозії. У той же час, такий метал має твердість до 58 HRC, що дозволяє зробленим з нього ножам довго обходитися без заточування. Довжина леза – 10 див. Воно добре заточене до самого кінчика і, у відповідності з призначенням ножа, має вузьке полотно і гостро заточеним і досить тонким кінчиком. Максимальна його товщина – 1,5 мм, тому лезо залишається досить гнучким ножем зручно відрізати філе від кістки. Відполірована лезо цього ножа дзеркально.

Рукоятка виконана з масиву дерева бубінга. Його деревина відома високою твердістю. А після особливою заводської обробки вона стає дуже довговічним матеріалом для ножовий рукоятки, який не схильний ні корозії, ні змінам під впливом температури. Крім того, така рукоятка не вбирає воду. Виглядає ж вона – чудово.

Третій важливий компонент в конструкції ножа Opinel Effilts – це замок. У даній моделі знайшов застосування класичний для бренду Опинель замок – Viroblock. Його конструкція – муфтова. Замок в змозі утримувати лезо ножа і відкритим і закритим, що робить його використання ще більш безпечним.

Вид ножа кухонний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 100 мм
Кухонные ножи філейні
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти дерево (бубінга)
Общая длина 250 мм
Производитель Opinel
Размер в сложенном состоянии 125 мм
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Форма клинка fillet-blade
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий
Вес 42 г

Пока не было вопросов.