Ніж Opinel Effilts, 12 см, bubinga (000011)

765 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel Effilts, 12 см, bubinga:

Ніж Opinel Effilts являє собою філейну модель з довгим і вузьким лезом. Крім того, лезо досить непогано гнеться, завдяки чому ніж зручно використовуватися для відділення від кісток філе риби. Підійде він і для м'яса або сиру, а от більш тверді продукти таким ножем краще не різати, щоб не пошкодити клинок. Довжина леза Opinel Effilts становить 120 мм. З урахуванням рукоятки, розмір ножа досягає 270 мм. Однак його зручно зберігати не тільки вдома на кухні, але і брати з собою в будь-які подорожі. Справа в тому, що цей ніж – складаний.

Opinel Effilts не вимагає великого догляду за собою, оскільки створений з практичних матеріалів. Його лезо не іржавіє (сталь Sandvik 12C27), легко заточується. Рукоятка ножа виготовлена з екзотичного дерева бубінга, батьківщиною якого є Африка. Вона коричневого кольору середніх тонів, оброблена спеціальним захисним складом, який не дає вбирається в деревину вологи і виступає бар'єром для бруду. Що стосується геометрії, приблизно від середини рукоятка звужується і її осьова знижується відносно горизонтальної осі, щоб ніж можна було міцно тримати в руках. Дерево відмінно себе зарекомендувало для виробництва ручок ножів. А тим більше, що ця порода характеризується як добрими практичними якостями, так і привабливим виглядом.

Важлива особливість моделі Opinel Effilts полягає в тому, що ніж оснащений замком Viroblock. Цей муфтовий механізм дуже простий і, завдяки відсутності зайвих деталей, дуже довговічний. Крім того, він фіксує клинок по відношенню до рукоятці відразу в двох положеннях: відкритому і складеному. Тому Opinel Effilts абсолютно безпечно перевозити з собою в кемпінг або брати у будь-яку іншу поїздку на природу.

Вид ножа кухонний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 120 мм
Кухонные ножи філейні
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти дерево (бубінга)
Общая длина 270 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Форма клинка fillet-blade
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий
Вес 45 г

Пока не было вопросов.