Ніж Opinel Effilts, 8 см, bubinga (000015)

595 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel Effilts, 8 см, bubinga:

Opinel Effilts входить у велику серію Slim, яка об'єднує філейні моделі. Це означає, що його призначення – різати м'ясо і рибу, відокремлювати їх від кісток. Цим же ножем можна тонко і рівно нарізати овочі, сир. Його лезо досить тонке і гнеться під тиском, тому для роботи з твердими продуктами він не призначений.

Лезо Opinel Effilts виготовлено з якісної, виплавленої в Швеції сталі, яка називається Sandvik 12C27. На додачу до того, що вона відмінно переносить вплив води і зовсім не іржавіє, цей сплав ще й тверді. Це означає, що виготовлені з нього ножі довго залишаються гострими і за ними потрібно лише мінімальний догляд. Довжина леза Opinel Effilts теж говорить на користь цієї моделі. Вона становить 80 мм і цього досить, щоб було зручно виконувати стандартні роботи по розрізанню м'яса і риби. Всі розрізи будуть акуратними і точними, адже лезо заточене повністю гладко.

Рукоятка ножа зручно лягає в руку завдяки вивіреною формою і зручному розміром дорівнює 110 мм. Приблизно від середини вона починає звужуватися до зовнішнього краю, а потім трохи розширюється, щоб ніж не випав з рук. Матеріал ручки в даній моделі – це бубінга (дерево, що виростає в Африці). Така деревина має насичений коричневий колір середнього тону з неявно вираженою фактурою. Натуральна деревина дуже практична для ножів: вона легка, міцна, довговічна і не піддається корозії. До того ж, рукоятку з дерева завжди приємно тримати в руках, а в даній моделі вона має ще і дуже привабливий дизайн.

Ще одна особливість Opinel Effilts полягає в тому, що цей ніж – складаний. Це дозволяє зручно і компактно зберігати його, а також брати з собою в будь-які подорожі. Ніж оснащений спеціальним замком Вироблок, який здатний фіксувати лезо як відкритим, так і складеним. Він працює за принципом муфти і відомий своєю надійністю.

Вид ножа кухонний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 80 мм
Кухонные ножи філейні
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти дерево (бубінга)
Общая длина 190 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2 мм
Форма клинка fillet-blade
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий
Вес 36 г

Пока не было вопросов.