Ніж Opinel Effilts 8 см, оливкове дерево (001144)

612 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel Effilts 8 см, оливкове дерево:

Філейні ножі використовуються для зручного розрізання м'яса або відділення від кісток риби. Вони знайдуть собі застосування на будь-якій кухні, будуть корисні і в поїздках на природу. Opinel Effilts 8 відноситься якраз до таких моделей. Це складаний ніж з лезом з нержавіючої сталі. На його кліці є відмітка Inox, що підтверджує цей факт. Лезо досить довге (80 мм) і гнучке, тому Opinel Effilts 8 повинен сподобатися рибалкам, які люблять особисто приготувати свій улов. Заточений ніж за технологією plain – гладко. Клинок закінчується гострим кінчиком. Крім того, на бічній поверхні леза є невелика насічка, підчепивши яку нігтем, ніж можна легко відкрити.

Для рукоятки використовується класичний матеріал – дерево. У даній моделі це оливкове дерево. Воно має красиву текстуру чергуються з жовтими і темно-коричневими смужками. З урахуванням ручки, довжина ножа Opinel Effilts 8 становить 19 див.

Дана модель особливо зручна для поїздок на природу завдяки тому, що лезо ножа складається всередину рукоятки. Щоб зафіксувати його закритим або ж робітникам, використовується замок Viroblock. Це власна розробка даного бренду і використовується в ножах Опинель вже багато років. Такий замок відноситься до муфтовым і вважається дуже надійним, а також довговічним.

Вид ножа кухонний
Гарантия 14 днів
Длина клинка 80 мм
Кухонные ножи філейні
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти оливкове дерево
Общая длина 190 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2 мм
Форма клинка fillet-blade
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий
Вес 36 г

Пока не было вопросов.