Ніж Opinel Jardin 8 VRI inox (133080)

347 грн

logo_opinel-1.jpg

Опис ножі Opinel Jardin VRI 8:

Опинель — одна з найбільш популярних компаній, що виробляють ножі, у світі і найпопулярніша у Франції. Починалося все з однієї людини, Жозефа Опинеля, який створив перші моделі і представив їх публіці. Багато покупці знайшли ці ножі вкрай зручними. А наголос, який робився на якість, пізніше дав плоди, що стало зрозуміло напередодні 40-х років 20-го століття. Адже до цього моменту вже було продано близько 20 мільйонів примірників і кількість продажів не перестає рости донині. Зараз ми можемо побачити, що компанія Опинель продовжує роботу по вдосконаленню і періодично представляє публіці все нові і нові моделі, які також мають відмінну якість і не поступаються в надійності іншим ножам.

Однією з найпопулярніших моделей, призначених для садових робіт, є ніж Opinel 8. Давайте розглянемо, чим же він гарний і для чого придатний. Почнемо з того, що модель має міцне лезо із нержавіючої сталі марки Sandvik 12С27 (при використанні саме цього матеріалу, на клинку ставлять позначку «Inox»). Як і всі складні ножі Opinel, ця модель має замок Virobloc, конструкція якого була запатентована і використовується виключно в ножах даної компанії. Цей замок досить добре себе зарекомендував, однак пізніше був трохи дороблений, що дозволило складним ножам Опинель вийти на світовий ринок. Нинішні моделі, з доопрацьованою версією замку, можуть надійно фіксуватися в двох положеннях, що дозволяє максимально комфортно не тільки працювати, але і зберігати дані ножі. Під час виготовлення, всі клинки проходять безліч процедур, тестів і термічну обробку, яка забезпечує твердість металу на рівні 57-58 HRC.

Застосовувати садовий ніж Opinel 8, як зрозуміло з назви, рекомендується саме для робіт в саду. Це може бути чистка рослин, зрізування дрібних гілок і інша робота, де потрібно невелике, надійне лезо. Якщо вам важлива якість і довговічність інструментів, з якими працює, то садовий ніж Опинель 8 цілком задовольнить вас своїми характеристиками і прослужить не один рік навіть при експлуатації в найважчих умовах.

Вид ножа кишеньковий, садовий
Гарантия 14 днів
Длина клинка 85 мм
Марка стали Sandvik 12C27
Материал рукояти бук
Общая длина 191 мм
Производитель Opinel
Твердость клинка 57-58 HRC
Тип замка Viroblock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2 мм
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки коричневий
Вес 46 г

Пока не было вопросов.