Ніж складний Cold Steel AD-10 (28DD)

7 400 грн

cold-steel-logo.png

Опис ножі Cold Steel AD-10 (28DD):

Ніж AD-10 створений інженерами компанії Cold Steel у співавторстві з відомим дизайнером Ендрю Демко (Andrew Demko). Натхненням для розробки послужила інша модель цього ж дизайнера – масивний мисливський ніж 4-Max. Трохи зменшивши його розміри і знизивши вагу так, щоб ніж підходив під формулу EDC, Cold Steel запустила у виробництво модель AD-10.

При найближчому розгляді мисливське призначення невловимо проступає в обводах ножа.

Клинок типу Drop Point із сталі S35VN, спуски високі, обух масивний, з мінімальною насічкою для упору великого пальця. Комбінація цього типу клинка і марки сталі показує гарні результати при резе і проколюванні матеріалів різної щільності, при цьому ефективно протистоїть напруг, що виникають у разі різноспрямованого вигину.

Для розкриття однією рукою передбачений шпенек у формі усіченого конуса з обох боків клинка – це означає, що розкрити ніж можна як лівою, так і правою рукою.

Рукоять з вираженою подпальцевой виїмкою, геометрія якої майже стала «візитною карткою» Е. Демко. Лайнери алюмінієві накладки з текстурованого G-10. Зроблено це, звичайно ж, для зниження ваги ножа. Широка сталева кліпса може кріпитися з двох сторін рукояті.

Замок в моделі AD-10 від Cold Steel - Tri-Ad Lock, власний винахід Е. Демко. У даний момент вважається користувачами надійніше і довговічніше свого предка Back Lock-а – з-за конструкційних особливостей «коромисла» і додаткового фіксуючого штифта, які запобігають стирання рухомих частин і розбовтування ретельно підігнаних деталей.

Ніж Cold Steel AD-10 проходить, можна сказати, по верхній планці параметрів, допустимих для EDC-ножів. Якщо Ви зібралися на полювання, в небезпечний похід по горам, якщо Вам потрібно трохи більше, ніж звичайний ніж для щоденного носіння – візьміть з собою AD-10 від компанії Cold Steel. Він не підведе.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський
Гарантия 3 місяці
Длина клинка 102 мм
Марка стали S35VN
Материал рукояти G-10
Общая длина 213 мм
Особенности Кишенькова двостороння кліпса, отвір під темляк
Производитель Cold Steel
Твердость клинка 62-64 HRC
Тип замка Tri-Ad Lock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 3.8 мм
Форма клинка drop-point
Цвет клинка матовий
Цвет рукоятки чорний
Вес 196 г

Пока не было вопросов.