Ніж складний Cold Steel AD-15 (58SQ)

8 150 грн

cold-steel-logo.png

Опис ножа Cold Steel AD-15 58SQ:

Ніж моделі AD-15 створений робочою групою інженерів компанії Cold Steel і відомого ножового дизайнера Ендрю Демко (Andrew Demko). Від першої, кастомної розробки, ніж, представлений вашій увазі, відрізняється тільки матеріалами – всі креслення, допуски, контур і загальна ідея збереглися недоторканними. На початку матеріалами руків'я, виступали титан і сталь, але, оскільки вони робили быльши ы без того немаленький виріб, було прийнято рішення замінити їх на алюміній і G-10.

Клинок типу Drop Point із сталі S35VN. Подібне поєднання вважається користувачами найбільш універсальним, бо може вирішувати широкий спектр завдань. Викид клинка можливий однією рукою завдяки шпенькам у формі усіченого конуса з рифленням. На обуху присутнє фальшлезо й насічка для упору великого пальця.

Головною і легко впізнаваною особливістю ножа AD-15 є руків'я з замком, який Ендрю Демко, його винахідник, називає Scorpion Lock. По суті, це творче переосмислення традиційного Back Lock, але, скажімо так, переосмислення дуже глибоке. Якщо Back Lock вам потрібно натиснути на «коромисло», прибрати пальці з паза рукоятки, в який буде повертатися клинок, а потім повільно і акуратно, двома руками скласти ніж, то в моделі AD-15 Ви спокійно, великим пальцем руки відкидаєте фіксуючий ригель з штифта на клинку і складаєте ніж однією рукою. Вісь обертання ригеля (англ. "yoke") розташована на спейсері, в якому знаходиться підтискаюча сталева пружина. Сам ригель виточений з алюмінію 6061. Лайнери сталеві, накладки з міцного і надійного G-10. Підпальцева виїмка на руків'ї виражена, ніж зручно лежить в долоні, незважаючи на досить незвичне відчуття від головної деталі замку.

Невелика вага та розмір, двопозиційна кліпса та затвердження компанії Cold Steel дозволяє віднести модель AD-15 до ножів щоденного носіння.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, тактичний
Гарантия 3 місяці
Длина клинка 89 мм
Марка стали S35VN
Материал рукояти G10
Общая длина 213 мм
Особенности Кишенькова двостороння кліпса, отвір під темляк
Производитель Cold Steel
Тип замка Back lock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 3.8 мм
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки зелений
Вес 184 г

Пока не было вопросов.