Ніж складний Cold Steel Mini American Lawman (58ALM)

2 310 грн

cold-steel-logo.png

Опис складного ножа Cold Steel Mini American Lawman:

Mini Lawman - молодший брат American Lawman. Володіє всіма характеристиками та властивостями свого старшого побратима. Та ж японська сталь AUS-8A, трохи менша, але все ж досить велике, широке і потужне лезо, заточене вручну до бритвеної гостроти, поверх леза нанесено чорне антиблікове тефлонове покриття, що перешкоджає забрудненню і поліпшує проникаючі властивості.

Ніж повністю симетричний і може бути миттєво відкритий одного. Крім того, завдяки подпальцевым виїмках, ніж однаково зручний для прямого і зворотного хвату.

Здійснення хорошого зчеплення рукояті з рукою так само дуже важливо, навіть якщо рукоять замерзла, нагріта, мокра або в маслі. Саме з цієї причини рукоять виготовлена з надлегкого і надміцного матеріалу G-10 і має жорстку агресивну текстуру, завдяки чому, буде завжди сидіти в руці, наче приклеєна. У моделі Mini Lawman рукоять має ту ж форму, що й у старшого брата, але буде більш зручна для руки меншого розміру.

Поломка механізму блокування леза може привести до серйозних пошкоджень руки, але така поломка в руках правоохоронця може призвести до катастрофічних наслідків аж до втрати життя. Тому був розроблений новий особливий механізм фіксації леза Tri-Ad™ Він розроблений таким чином, щоб розподілити навантаження при бічних, вертикальних і скручивающих навантаженнях. В результаті тестів, було визначено, що зламати його практично не можливо.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, тактичний
Гарантия 3 місяці
Длина клинка 63 мм
Марка стали AUS-8
Материал рукояти G-10
Общая длина 162 мм
Производитель Cold Steel
Твердость клинка 56-58 HRC
Тип замка Tri-Ad Lock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 3 мм
Форма клинка drop-point
Цвет клинка чорний
Цвет рукоятки чорний
Вес 74 г

Пока не было вопросов.