Ніж складний Cold Steel Voyager XL Vaquero 10A (29AXV)

3 480 грн

cold-steel-logo.png

Опис складного ножа Cold Steel Voyager XL Vaquero 10A (29AXV):

Велике сімейство Voyager включає в себе легкі і міцні традиційні складні ножі, здатні працювати в самих різних умовах. У лінійці представлено кілька типовклинков, в тому числі Spear Point, Clip Point, Tanto Point, причому як зі звичайним, так і з серрейторной ріжучою кромкою.

У моделях з 2010-го року використовується фірмова розробка компанії Cold Steel – механізм замикання клинка TRI-AD LOCK. Вона дозволяє надійно зафіксувати ніж у відкритому положенні.

Voyager - одна із самих надійних моделей в асортименті Cold Steel: під час випробувань ножа цієї лінійки з клинком 127 мм в розкритому стані він не склався при навантаженні на рукоятку в 54,45 кг. Завдяки поєднанню надійності і практичності, Voyager можна назвати одним з найбільш універсальних складних ножів, які можуть використовуватися як в міських умовах, так і в аутдорі.


Агресивний і швидкий різ Vaquero забезпечується «S»-подібною формою клинка і спусками від обуха. Такий набір переваг дозволяє легко різати традиційно трудноразрезаемые матеріали: прядив'яні канати, шкіру, ремені і т. д.

Вид ножа кишеньковий, туристичний
Гарантия 3 місяці
Длина клинка 140 мм
Марка стали AUS10A
Материал рукояти Griv-Ex
Общая длина 311 мм
Производитель Cold Steel
Твердость клинка 58-60 HRC
Тип замка Tri-Ad Lock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 4 мм
Форма клинка clip-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки чорний
Вес 204 г

Пока не было вопросов.