Ніж складний Cold Steel Working Man Neon Green (54NVLM)

Акция! "БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА" До окончания акции
1 860 грн

cold-steel-logo.png

Опис Cold Steel Working Man:

Форма клинка Cold Steel Working Man Neon Green drop point, спуски високі і слабовогнутые, завдяки чому ніж відмінно ріже і контролюється при цьому. Клинок Working Man володіє хорошою проникаючою здатністю, а його кінчик цілком собі «ковырятельный» завдяки наявності фальшлезвия. Присутня так звана «дулька», що полегшує гостріння і правку клинка. Фінішна обробка клинка Cold Steel Working Man – Stone Wash, оберігає від появи дрібних подряпин і не блищить. Для відкриття клинка є двосторонній шпенек, що дозволяє зручно відкривати ніж Cold Steel Working Man однією рукою, як правою, так і лівою.

Рукоять Cold Steel Working Man виконана з міцного пластику неонового зеленого кольору з ухватистой фактурою великої шагрені. Завдяки такому забарвленню, навіть якщо прийти в ліс в сутінках закрити очі і метнути ніж Cold Steel Working Man Neon Green в будь-якому вибраному напрямку - в 99% випадків ви його знайдете, незважаючи на сгущающуюся темряву. Форма рукояті Working Man утилітарна і ергономічна, є зручна подпальцевая виїмка в яку впевнено вміщуються два пальці, а спинка обуха має вибірки, у них великий палець упирається при силовій роботі. Кліпса традиційної форми прикрашена стилізованим зображенням черепа і може бути встановлена на правій або лівій стороні рукояті. Мається на рукояті Cold Steel Working Man так само і отвір під темляк.

Ніж Cold Steel Working Man Neon Green має, мабуть, самий міцний і потужний на сьогоднішній день замок - Tri-Ad Lock. Замок Tri-Ad Lock здатний витримувати величезні навантаження, не складатися при цьому залишатися повністю працездатним. Замок Tri-Ad Lock надійно замикає клинок Cold Steel Working Man в розкритому положенні, а от щоб закривати ножа однією рукою може знадобитися трохи практики.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський
Гарантия 3 місяці
Длина клинка 89 мм
Марка стали 4116 Krupp
Материал рукояти G10
Общая длина 203 мм
Производитель Cold Steel
Твердость клинка 58-59 HRC
Тип замка Tri-Ad Lock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 3 мм
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки салатовий
Вес 93,5 г

Пока не было вопросов.