Ніж складний Spyderco Delica 4 Black Blade, напівсерейтор (C11PSBBK)

3 250 грн

spyderco-logo.png

Опис ножа Spyderco Delica 4 Black Blade, полусеррейтор C11PSBBK:

У 1990-му році Spyderco сколихнув світ, вивівши на ринок два ножі, Delica і Endura. Їх успіх пояснюється надійністю конструкції, простотою в експлуатації, відкриттям ножа однією рукою, чого до цього навіть не могли уявити. Вони - два кращі бестселера Spyderco, і з тих пір вони продовжують удосконалюватись. За час присутності Endura і Delica на ринку покращилася їх ергономіка, модифікувалася сталь клинка і постійно збільшувалися показники роботи. Результатом цієї еволюції стали Endura4 і Delica4. У обох моделей тепер гвинтова конструкція, чистка стала набагато легше. Подвійні каркасні напрямні в рукоятці з нержавіючої сталі роблять ніж більш міцним, при цьому не додаючи ваги. Матеріал клинка - сталь VG-10. На зворотному боці клинка є ребристий упор для пальця, а також 13-милиметровое вікно відкриття ножа. Бронзові втулки пом'якшують відкриття/закриття ножа, а 4-хпозиционная кліпса може бути встановлена в верхній або нижній частині рукоятки, як з правого боку для правші, так і з лівого - для ліворуких користувача.

Чорне покриття клинка даної модифікації з пара конденсується на поверхню металу, створюючи ефект лакованої поверхні. Також модель оснащена ручкою, виготовленої з нейлону, заповненого скловолокном (FRN). Цей матеріал дуже легкий, але при цьому, надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двонаправлена текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею при будь-яких погодних умовах.

Spyderco Delica 4 зразка 2010-го року отримала вдосконалений клинок з прямими спусками ріжучої кромки від самого обуха, а також широкий ряд доступних кольорів.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 3 місяці
Длина клинка 73 мм
Марка стали VG-10
Материал рукояти FRN (армований скловолокном нейлон)
Общая длина 181 мм
Производитель Spyderco
Твердость клинка 60-62 HRC
Тип замка Back lock
Тип заточки напівсерейтор
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2.5 мм
Упаковка коробка
Форма клинка drop-point
Цвет клинка чорний
Цвет рукоятки чорний
Вес 71 г

Пока не было вопросов.