Ніж складний Spyderco Endura 4 Wave (C10PGYW)

3 540 грн

spyderco-logo.png

Опис ножа Spyderco Endura 4 Wave C10PGYW:

У 1990-му році Spyderco сколихнув світ, вивівши на ринок два ножі, Delica і Endura. Їх успіх пояснюється надійністю конструкції, простотою в експлуатації, відкриттям ножа однією рукою, чого до цього навіть не могли надати. Вони - два кращі бестселера Spyderco, і з тих пір вони продовжують удосконалюватись. За час присутності Endura і Delica на ринку покращилася їх ергономіка, модифікувалася сталь клинка і постійно збільшувалися показники роботи. Результатом цієї еволюції стали Endura4 і Delica4. У обох моделей тепер гвинтова конструкція, чистка стала набагато легше. Подвійні каркасні напрямні в рукоятці з нержавіючої сталі роблять ніж більш міцним, при цьому не додаючи ваги. Матеріал клинка - сталь VG-10. На зворотному боці клинка є ребристий упор для пальця, а також 13-милиметровое вікно відкриття ножа. Бронзові втулки пом'якшують відкриття/закриття ножа, а 4-хпозиционная кліпса може бути встановлена в верхній або нижній частині рукоятки, як з правого боку для правші, так і з лівого - для ліворуких користувача.

З 2006-го року з'явився варіант цього ножа з гаком Емерсона для надшвидкого відкривання ножа. Ернест Емерсон – знаменитий дизайнер ножів придумав і запатентувала конструкцію клинка складаного ножа, з допомогою якого можна розкрити ножа в процесі виймання ножа з кишені, в результаті зачеплення гака на клинку за сам кишеню. Швидкість приведення складника в робоче положення швидше, ніж у будь-якого автомата. Spyderco випускає дві моделі з такою конструкцією клинка: Endura і Delica. Ці моделі отримали назву Endura4 Wave і Delica4 Wave.

Модель оснащена ручкою, виготовленої з нейлону, заповненого скловолокном (FRN). Цей матеріал дуже легкий, але при цьому надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двонаправлена текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею в при будь-яких погодних умовах.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 3 місяці
Длина клинка 97 мм
Марка стали VG-10
Материал рукояти FRN (армований скловолокном нейлон)
Общая длина 224 мм
Производитель Spyderco
Твердость клинка 60-62 HRC
Тип замка Back lock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 3 мм
Упаковка коробка
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки чорний
Вес 103 г

Пока не было вопросов.