Ніж складний Spyderco Endura 4, ZDP-189 (C10PGRE)

4 640 грн 4 440 грн

spyderco-logo.png

У 1990-му році Spyderco сколихнув світ, вивівши на ринок два ножі, Delica і Endura. Їх успіх пояснюється надійністю конструкції, простотою в експлуатації, відкриттям ножа однією рукою, чого до цього навіть не могли надати. Вони - два кращі бестселера Spyderco, і з тих пір вони продовжують удосконалюватись. За час присутності Endura і Delica на ринку покращилася їх ергономіка, модифікувалася сталь клинка і постійно збільшувалися показники роботи. Результатом цієї еволюції стали Endura4 і Delica4. У обох моделей тепер гвинтова конструкція, чистка стала набагато легше. Подвійні каркасні напрямні в рукоятці з нержавіючої сталі роблять ніж більш міцним, при цьому не додаючи ваги. Матеріал клинка - сталь VG-10. На зворотному боці клинка є ребристий упор для пальця, а також 13-милиметровое вікно відкриття ножа. Бронзові втулки пом'якшують відкриття/закриття ножа, а 4-хпозиционная кліпса може бути встановлена в верхній або нижній частині рукоятки, як з правого боку для правші, так і з лівого - для ліворуких користувача.

Для любителів агресивного і безкомпромісного реза Spyderco випускає модифікацію з клинком з сталі марки ZDP-189. ZDP-189 - японська сталь, знаменита своєю високою твердістю. Її можна гартувати до 68 HRC, при цьому вона не ставати неприйнятно крихкою. У своєму складі вона містить 3% вуглецю і 20% хрому.
Також модель оснащена ручкою, виготовленої з нейлону, заповненого скловолокном (FRN). Цей матеріал дуже легкий, але при цьому надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двонаправлена текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею в при будь-яких погодних умовах.

Вид ножа кишеньковий, туристичний, універсальний
Гарантия 3 місяці
Длина клинка 96 мм
Марка стали ZDP-189
Материал рукояти FRN (армований скловолокном нейлон)
Общая длина 222 мм
Производитель Spyderco
Твердость клинка 62-64 HRC
Тип замка Back lock
Тип заточки прямий
Тип ножа складаний
Тип товара Ножі
Типы складных ножей з фіксацією
Толщина клинка 2.5 мм
Упаковка коробка
Форма клинка drop-point
Цвет клинка сірий
Цвет рукоятки зелений
Вес 103 г

Пока не было вопросов.