Точильна система Spyderco Triangle Sharpmaker (204MF)

Нет в наличии
0
Код товара: 415066-32
Артикул: ATL-51438
2 730 грн
Нашли дешевле ?
Общие характеристики
Гарантия 3 місяці Для лезвий зі звичайним лезом Производитель Spyderco Тип товара Точила для ножів Тип ножеточки, верстати точильні Все характеристики

spyderco-logo.png

Опис точильной системи Spyderco Triangle Sharpmaker 204MF:

У набір Spyderco 204MF входить: База з надміцної пластмаси, в якій виконані паркувальні отвори для точильних брусків, забезпечують якісну заточування ріжучої кромки ножів з кутами заточування 30 і 40 градусів. У базі також передбачені отвори для використання Triangle Sharpmaker для заточування кромок ножиць з кутом 12.5 градусів. База Triangle Sharpmaker обладнана захопленнями, в яких можна в горизонтальному положенні зафіксувати два складених разом бруска, отримавши тим самим класичний точильний камінь. У комплект входять чотири точильних бруска з алюмооксидной кераміки.

Бруски (2 шт.) коричневого кольору, призначені для грубої заточування ріжучої кромки ножа, два інших (білі) – для м'яких і остаточного доведення ріжучої кромки. Бруски мають трикутний перетин, що дозволяє однаково якісно виробляти ними пряму і серрейторную заточування ріжучої кромки. Крім цього, на одній із сторін кожного бруска виконано поглиблення, за допомогою якого Ви легко зможете заточити тупі рибальські гачки, кромки плоских викруток або шило.

У набір також входить диск з експлуатації Spyderco Tri-Angle Sharpmaker, де докладно розміщена розповідь показано як заточити Ваші улюблені ножі!

Гарантия 3 місяці
Для лезвий зі звичайним лезом
Производитель Spyderco
Тип товара Точила для ножів
Тип ножеточки, верстати точильні

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
Отзывы о магазине Все отзывы
4.8
Всего оценок: 36
86%
11%
2%
0%
0%
Доставка
Оплата
Качество товара
Соответствие цены
Общение менеджера
Наталья
07.07.2022
Купили сумку на колёсах. Все соответствует описанию и фото В живую ещё даже лучше. Спасибо ..
Виктория
02.07.2022
Спасибо большое , цена по акции была приятной , доставка быстрой и маленький подарочек порадовал, все ссупер, помогли с адресом доставки , если будут акции и приемлемые цены , останусь постоянным клиентом этого магазина, только во..
Катерина
02.07.2022
Подзвонили зразу після замовлення, відправили коляску також дуже швидко. Єдине, що не написали номер накладної НП, тому повідомлення про прибуття коляски у відділення було деяким сюрпризом) А так, в цілому, задоволена, якість добр..
icon_viber Viber icon_teleg Telegram icon_mes Messenger